Medaillemeisjes 2026

Hoi, ik ben Jonna en ik ben 8 jaar oud. Ik zit op de Pater Jan Smitschool in Heerhugowaard.
Dit jaar mag ik mediallemeisje zijn en dat vind ik echt super leuk!
Mijn moeder werkt bij de Kappering waar ik in de ochtend mij haren mag laten doen.
Met trots stellen wij ons medaillemeisje van Tour de Waard 2026 voor:
Lily Grace is 8 jaar oud, zit in groep 4 van basisschool De Boomladder en houdt enorm van sport en beweging. Vooral dansen bij Gottamove vindt ze helemaal geweldig!
Ze heeft ontzettend veel zin om dit jaar samen met de andere lieve medaillemeisjes en de mooie rondemiss onderdeel te mogen zijn van Tour de Waard!
Extra bijzonder is dat haar opa, Hans de Vries, vanaf het eerste moment van Tour de Waard erbij betrokken is geweest en nog steeds. Daardoor is het voor onze familie ook heel speciaal geworden en een bijzondere eer.
Lily Grace kijkt ernaar uit om alle wielrenners aan te moedigen en van deze bijzondere dag een mooi feestje te maken.
Hoi, ik ben Fem Hand en ik ben 7 jaar oud. Ik woon in de Noord, samen met mijn vader en moeder en 2 broertjes Riff en Wout. Ik zit in groep 4 van de IKC Sint Joseph school. Mijn hobby’s zijn handbal, dansen en met mijn vriendinnen spelen.
Ik vind het heel leuk om medaillemeisje te zijn. Mijn opa Jan Bleeker is al 30 jaar vrijwilliger bij Tour de waard. Ik heb er al zin.